hlavicka

Co nabízíme?

bar Restaurace Hankův dům ve Dvoře Králové nad Labem Vás zve k příjemnému posezení u vynikajícího jídla i pití doplněného kulturním zážitkem, jaký můe přinést pouze živá hudební produkce.

V naší restauraci máme všechny prostředky k zajištění jakékoliv akce pro středně velké skupiny hostů. Kromě samotné restaurace nabízíme salónek pro 60 osob, kde lze uspořádat soukromé i veřejné akce, které mohou probíhat buď v samotném salónku, nebo po celé restauraci. Tak vzniká ideální prostředí pro oslavy, rauty, svatby i pohřební hostiny. Vybavení velkoplošnou televizí s ozvučením může sloužit k pořádání školení, obchodních prezentací, vzpomínkových besed a dalších akcí podobného charakteru.

Všechny uvedené služby mohou být doplněny o podávání jídla v podobě švédských stolů nebo rautů se studenými i teplými pokrmy, ale i klasických teplých jídel a minutek.

Kromě ozvučení videoprojekce můeme nabídnout i ozvučení reprodukované nebo živé hudby. A pokud pro svou oslavu nemáte zajištěnu hudební produkci vlastní, i tu vám můžeme dodat.